[SKANDAL] Rewolucja? Ryszard P. nawołuje do zamieszek i niepokojów społecznych! Czy pójdzie do więzienia?

Kawiorowa rewolucja! W Warszawie wkrótce zabraknie sushi?

ryszard-petru-nawoluje-do-niepokojow-spolecznych

Czy demokratyczny lider i jedyny słuszny reprezentant Polaków Ryszard P. zamierza obalić przypadkowo i niemoralnie wybrany kaczystowski rząd? W ostatnich wypowiedziach nieustraszonego Przywódcy słychać coraz odważniejsze odezwy do wielkiej rewolucji mającej wywrócić Państwo PiSlamskie do góry nogami.

Weronika Wielkomieyska, ceniona dziennikarka Gazety W. i radia TAK FM, próbuje bagatelizować całe wydarzenie, stwierdzając, że Ryszard P. miał na myśli własną obstrukcję żołądkową, nie rewolucję ustrojową.

ZOBACZ POGRĄŻAJĄCE WIDEO!

Niestety dla nas wszystkich, skazanych niesłusznie na kaczy los, Ryszardowi na przeszkodzie w obaleniu ustroju może stanąć opresyjny i niedemokratyczny, przepełniony pisowską ideologią Kodeks Karny.

Art. 128. § 1. Kodeksu Karnego

Kto, w celu usunięcia przemocą konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu,
podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

Czy kawiorowa rewolucja rzeczywiście się powiedzie i w Warszawie zabraknie sushi? Polub profil Ryszard Swetru na Facebooku, i bądź na bieżąco z tym, o czym milczą w Newsweeku.
 

Wyraź swoje oburzenie