Ryszard P. żąda przyjmowania NIELEGALNYCH ISLAMISTÓW ekonomicznych! Kilku już przyjął?

Ludzie związani z PO emigrują do Ryśka

petru-zaprasza-nielegalnych-islamistow2

Z wypowiedzi udzielonej dla Radia ŻET wynika, że Jerzy Soros Ryszard P. domaga się od Polaków i ich zaborczego kaczystowskiego rządu przyjęcia NIEOGRANICZONEJ ilości nielegalnych imigrantów.

Naszym obowiązkiem jest przyjmowanie uchodźców. To nie tylko kwestia tego, że wielokrotnie byliśmy w podobnej sytuacji ale także wartości, które wyznajemy. Nie możemy pozostawić samym sobie ludzi, którzy przez wojnę i prześladowania muszą uciekać z domów.

– grozi Ryszard.

Wśród żądań wobec Polaków wymienia takie udogodnienia dla islamistów jak:

• Uruchomić nowe ośrodki potrzebne na 2-3 krotne zwiększenie liczby uchodźców.

• Poprawić standard ośrodków dla uchodźców tam, gdzie jest to potrzebne.

• Zapewnić w ośrodkach opiekę psychologiczną na odpowiednim poziomie (w wielu miejscach zajmują się tym osoby nie mające odpowiednich kompetencji profesjonalnych i językowych);

• Zapewnić terapię dla osób cierpiących na PTSD;

• Zapewnić w ośrodkach naukę języka polskiego dla dorosłych;

• Uruchomić szybką ścieżkę na granty dla organizacji społecznych i pozarządowych służące integracji uchodźców w społeczności.

Tok rozumowania demokratycznego lidera wydaje się słuszny. Sam był kiedyś imigrantem ekonomicznym w potrzebie, został wtedy przyjęty z otwartymi ramionami przez dobroczyńcę i filantropa Leszka B. Teraz, aby żyć w zgodzie ze sobą i sorosowymi swoimi przekonaniami, przyjmuje ekonomicznych imigrantów związanych z PO do swojej nowoczesnej partii (Monika R., Dorota D., Adam S., Wojciech K., Krzysztof T., Mirosław P., Adam R., Jerzy M. i wielu innych).

Czy my, Polacy, powinniśmy podążać szlakiem wyznaczonym przez Jerzego Sorosa Ryszarda „Dobre serce” Swetru? Polub profil Ryszard Swetru na Facebooku i powiedz co o tym myślisz.
 

Wyraź swoje oburzenie