Ryszard P. wpływał na sondaże wyborcze swojej partii? Poznaj kulisy manipulacji!

”WOW, ROŚNIE MI JAK POJ**ANE!!!”

petru-kulisy-manipulacji-sondazami

Czy partia wielkiego demokratycznego lidera Ryszarda P. to realna siła, która zmiecie radykalny kaczyzm z powierzchni ksenofobicznej polskiej ziemi, czy zwykły medialny balon napompowany szwajcarskimi frankami tudzież euro?

sondaz-se-petru-przegonil-kaczynskiego

Poznaj krótką i śmieszną historię pewnego Swetru!

  1. Początek maja 2015 – nikt nie wie czym jest Nowoczesna, a sam Ryszard P. jest nie bardziej popularny niż Twój sąsiad Rysiek z piętra niżej.
  2. Ryszard dostaje coraz więcej procent, a to 3, a to 15, zależy jak się redaktorowi lub redakcyjnemu grafikowi akurat napisze. Przykładowe źródła: 1 2 3
  3. Wybory do sejmu w październiku 2015 – Ryszard dostaje wyborczy wpie*dol, zgarnia oszałamiające 7%, ale jak się okazuje balon jeszcze dużo zmieści.
  4. Znienacka Ryszard zostaje ogłoszony liderem opozycji, i we wszystkich tzw. sondażach dostaje ~30%, czyli z dnia na dzień jego poparcie rośnie o 23 p.p.! Przykładowe źródła: 1 2
  5. Prosty i szczery chłop Ryszard wyznaje, że sondaże to jedyny sposób aby zatrzymać Państwo PiSlamskie. Przykładowe źródło: 1
  6. Z lidera opozycji Ryszard szybko awansuje na wielkiego demokratycznego przywódcę i reprezentanta wszystkich Polaków, i w ekscytacji wygłasza orędzie do narodu.
  7. ZAGADKA ROKU 2016: Na ilu procentach zatrzyma się Ryszard i jego partia? Napisz swój typ w komentarzu.

petru rosnace poparcie


Czy Ryszardowe poparcie nadal będzie rosło jak poj**ane? Czy system to wytrzyma? Polub profil Ryszard Swetru na Facebooku aby być na bieżąco z najnowszymi sondażami.
 

Wyraź swoje oburzenie