Ryszard P. stawia OSTATECZNE ULTIMATUM rządowi! Sprowadzi bojówki z zagranicy?

ryszard-petru-stawia-ultimatum-rzadowi

SOROS NAPISAŁ RYCHU PODPISAŁ, jak to się mówi na mieście.

Ryszard P. – powstaniec, solidarnościowiec, wolnościowiec, stoczniowiec, demokrata absolutny oraz bankster wyklęty w jednym stawia ostateczne ultimatum kaczystowskim uzurpatorom! Już 24-ego września (sobota) w Warszawie (stolica Państwa Pislamskiego) odbędzie się wielki marsz przeciwników rządu!

Czy lider Ryszard zawaha się przed sprowadzeniem euro-szwajcarskich bojówek demokratycznych do Polski? Wszak znany jest on z ostrych słów i mocnych ciosów na Twitterze, jak przystało na posiadacza czarnego pasa w walce na palce.

36 lat temu podpisano Porozumienia Sierpniowe. To był ważny, przełomowy moment w historii naszego kraju. Ale dziś mam wrażenie, że musimy walczyć o podstawowe prawa obywateli. O wolność, o to żeby nie psuto gospodarki, o to, żeby człowiek był szanowany. O to żeby nie dzielić ludzi na lepszych i gorszych. Żeby policja stawała w obronie tych, którzy są słabsi, a nie tych, którzy są znajomymi partii rządzącej. Dzisiaj niestety 36 lat później nie możemy się dogadać z obecnie panującą władzą.

– zagroził Ryszard P.

Z informacji przekazanych nam przez źródła zbliżone do nowoczesnej partii wynika, że miliony demonstrujących demokratów będą domagały się natychmiastowej i bezwarunkowej realizacji następujących postulatów:

postulaty-sierpniowe-ryszarda-petru

Czy Ryśkowo-Sorosowa rewolucja da radę? Polub profil Ryszard Swetru na Facebooku, i bądź na bieżąco z tym, o czym nie piszą w Łonecie.
 

Wyraź swoje oburzenie