[HIT] Ryszard P. PUBLICZNIE pokazuje żółte papiery! Udowadnia że jest certyfikowanym kretynem?

Mamy diagnozę lekarza psychiatry! Czy Rysiek z tego wyjdzie??

ryszard-petru-certyfikowany-kretyn

Ryszard Swetru, pupil Waltera, Lisweeka i Michnika, podobno także ekonomista, znów nie ma łatwo w drodze do koryta. Chcąc zmasakrować Kaczora-Uzurpatora i jego pislamskich bojowników, tym razem własną głupotą wprawił w zdumienie nawet swoją przyboczną Myszkę-Antykaczystkę.

Riczi nie lubi kiedy niemoralny polski rząd podnosi rękę na dochody jego korpokumpli (kto płaci ten wymaga), więc po skrytykowaniu opodatkowania instytucji finansowych, postanowił także wyrazić swój sprzeciw w temacie opodatkowania hipermarketów. Na ostatniej konferencji prasowej w sejmie grzmiał, oskarżał, wygrażał się i wymachiwał tajemniczymi dokumentami.

Jak przejmiemy władzę, to (…)

– zagroził Ryszard P. I na tym cytacie moglibyśmy właściwie zakończyć 🙂

OBEJRZYJ WIDEO – DEMOKRATYCZNY LIDER RYSZARD P. W FORMIE

Wszyscy Polacy zadają sobie dziś jedno pytanie. Czy Rysiek to wybitny dyplomowany ekonomista, czy ambitny certyfikowany puczysta? Poprosiliśmy o krótką wypowiedź kilku cenionych i doświadczonych lekarzy psychiatrów. Wszyscy specjaliści zgodnie stwierdzili, że objawy nie pozostawiają żadnych złudzeń – Pan Ryszard P. jest tzw. kretynem i cierpi na chroniczną niesamodzielność umysłową.

Kretyn /pogard./ – człowiek ograniczony, tępy (SJP PWN)

Czy Ryszard P. z tego wyjdzie? Czy wielki polski lider ujawni co zawierają uwiecznione na kamerach żółte papiery? Obserwuj profil Ryszard Swetru na Facebooku i bądź na bieżąco z najnowszymi hipotezami.

Wyraź swoje oburzenie