Ryszard P. broni pazernych kolesi bankierów! Sprzeciwia się podatkowi bankowemu i programowi 500+

Swetru na Premiera! Polska na drugą Islandię?

ryszard-petru-przeciwko-podatkowi-bankowemu

Z antykaczystowskich, prodemokratycznych mediów dowiadujemy się o kolejnych skandalicznych czynach partii Kaczora-Uzurpatora. Według Ryszarda P., moralnego przywódcy Polaków, pislamski podatek bankowy doprowadzi do całkowitej izolacji naszego kraju w Europie oraz wytworzenia się nowej klasy pasożytniczej i otyłej, co nie jest zgodne z tzw. europejskimi wartościami.

Ponadto ustawa o opodatkowaniu niektóych instytucji finansowych będzie miała jeszcze jeden niehumanitarny efekt. Mianowicie grube europejskie koty czeka GŁÓD, DIETA I SMIERĆ, za to tyć będą syte polskie dzieci, opychające się drożdżowkami i kawą na każdej przerwie międzylekcyjnej.

Podatkiem musza być objęte również SKOK-i. Dlatego proponujemy, żeby podatek obowiązywał od 2 mld aktywów, a nie od 4 mld, bo wtedy SKOK-i się nie łapią. (…) Pieniądze z tego z tego podatku nie powinny iść na 500 złotych na dziecko, ale na stabilność systemu bankowego

– panikuje Riczard.

Sprzeciwiać się, żądać, wymagać, postulować i awanturować się, nie przedstawiając zarazem własnej alternatywy, potrafi każdy. Jednak nie dzielny i zapobiegliwy Ryszard P. – on już wie co zrobić.

zbadalem-pani-zdolnosc-kredytowa-teraz-przestawie-nasza-oferte

Czy skandaliczny i niesolidarny podatek bankowy powinien zostać utrzymany? Polub profil Ryszard Swetru na Facebooku i osobiście przekaż Riczardowi co o tym myślisz.
 

Wyraź swoje oburzenie