Ryszard P. zostanie nowym prezydentem Warszawy! Zbuduje tunel wzdłuż Wisły?

Na wskroś i przekór pislamistycznej polityce Lecha Kaczyńskiego

ryszard-petru-tunel-wzdluz-wisly

Ze źródeł zbliżonych do samego Przywódcy Ryszarda P., czyli Gazety W., dowiadujemy się, że akcja kopania leżącej HGW jest dokładnie zaplanowana. W przyspieszonych wyborach o fotel prezydenta Warszawy ma wystartować nasz narodowy geniusz intelektu, czyli Ryszard P. we własnej osobie.

Jest cała masa rzeczy bardzo podejrzanych: czy były powiązania korupcyjne, czy urzędnicy przekraczali swoje kompetencje, czy działali na szkodę skarbu państwa.

– argumentuje demokratyczny lider.

Do mediów dochodzą sygnały, że pierwszą decyzją którą podejmie nowowybrany prezydent Warszawy będzie zaprzeczenie i całkowite odcięcie się od PiSlamskiej polityki Lecha Kaczyńskiego. Ryszard P. zamierza rządzić NOWOCZEŚNIE i POSTĘPOWO, a wyrazem tego będzie budowa tunelu wzdłuż Wisły! Tunel obowiązkowo ma być pozbawiony zakrętów w prawo, a wykonania podejmą się doświadczone, niemieckie przedsiębiorstwa zatrudniające polską siłę roboczą.

Będziemy działali na przekór szkodliwej i zacofanej myśli architektoniczej Kaczystów. Wszystko co robił Kaczyński, my zrobimy na odwrót. Tunele wzdłuż rzek to nowy europejski trend!

– deklaruje jedna z posłanek .Nowoczesnej o zachodniobrzmiącym nazwisku.

TYLKO U NAS!

Przedstawiamy hipotetyczny przebieg nowego tunelu im. Ryszarda P. w Warszawie w kontraście do średniowiecznych technik Kaczystów:

przebieg-tunelu

Chcesz być na bieżąco z nowymi pomysłami geniusza myśli architektoniczej Ryszarda P.? Obserwuj profil Ryszard Swetru na Facebooku.
 

Wyraź swoje oburzenie