[TYLKO U NAS] Ryszard P. celuje w potrójną koronę w sezonie 2016/2017!

Czy Ryszardinho rozpocznie nowy sezon wyborczy hat-trickiem?

ryszard-petru-w-potrojnej-koronie

Ze sztabu wyborczego Ryszarda P. oraz jego agencji PR – Gazety W., dochodzą do mediów wiarygodne sygnały, że przymierza się on do zgarnięcia całej puli w nadchodzącym sezonie wyborczym. Ryszard P., do swojej i tak bogatej kolekcji honorów (Przywódca Moralny Polaków, Lider Zjednoczonego Frontu Antykaczystowskiego, Finalista Szkolnej Olimpiady Finansowej i wiele innych) zamierza dołączyć kolejne trzy.

HGW leży i się nie podnosi, Angela M. leży (pod imigrantem), a Donaldem T. zajmą się pożyteczni idioci – PiSlamiści i ich reżimowa prokuratura. Wytrawny taktyk polityczny pokroju Ryszarda P. nie może przepuścić takiej okazji – donosi nasz informator.

Prezydent Warszawy. Premier (Kanclerz) Niemiec. Przewodniczący Europy. 3xP dla Ryszarda P. to nasz plan na nadchodzący sezon wyborczy. Ambitne, ale kto jak nie Ryszard zasługuje na te wszystkie tytuły?

Przyznaje jeden ze sztabowców. Przypomnijmy w tym miejscu, że od tego roku i tak obchodzimy w Polsce obowiązkowe Święto 6 Króli, zarządzone w styczniu słownym dekretem Ryszarda P.

Ryszard P. i jego wierna drużyna posłów – Hennig, Lieder, Lubnauer, Scheuring oraz Schmidt grają ostro. Czy Donald T. ze swoim nieocenionym doświadczeniem w harataniu w gałę i robieniu Niemcom dobrze da im radę? Czy Ryszardinho ogra go jak uczniaka i małego kaczystę? Korona okaże się prawdziwa, czy papierowa niczym z Burger K.?

Polub fanpage Ryszard Swetru aby być na bieżąco, a poinformujemy Cię o kolejnych sukcesach umiłowanego Przywódcy.
 

Wyraź swoje oburzenie