[TYLKO U NAS] Ryszard P. podrywa partyjną koleżankę? ZOBACZ prywatne zdjęcia z wakacji. Mają romans?

Czy zdjęcia pogrążą demokratycznego lidera? Co na to zdradzana żona?

ryszard-petru-romans-kolezanka-z-partii

W zeszłym tygodniu otrzymaliśmy od anonimowego informatora niezwykle interesującą wiadomość, z jeszcze ciekawszym załącznikiem. Nadawca zadeklarował, że jest osobą która zna osobę z najbliższego kręgu znajomych Ryszarda P., a motywacją stojącą za podzieleniem się zdjęciem jest zazdrość o jego względy. Wzorując się na standardach tuzów polskiego dziennikarstwa, takich jak Adam Szechter oraz Wściekły Tomasz, postanowiliśmy opublikować prywatne zdjęcia bez jakiejkolwiek weryfikacji.

Czy wielki polski obrońca moralności ma romans z partyjną koleżanką? Czy to tylko przyjaźń? Czy zdjęcia rzeczywiście przestawiają naszego poczciwego Rycha, czy jakaś pislamska świnia kaczka próbuje go wrobić?

Obywatelu, masz prawo wiedzieć!

– głosi znany portal sponsorowany przez Jurka Sorosa.

Co na to żona Ryszarda P.? Czy mają intercyzę? Co na to wyborcy? Czy Myszka-Antykaczystka nie będzie zazdrosna o blondynę? Czy Ryszard P. zostanie wyrzucony z własnej sorosowej partii?

ZOBACZ ZDJĘCIA – RYSZARD SWETRU ZDRADZA ŻONĘ Z KOLEŻANKĄ

swetru-romans-01 swetru-romans-02 swetru-romans-1 swetru-romans-2 swetru-romans-3

Czy Riczard zdoła przeprosić żonę? Polub profil Ryszard Swetru na Facebooku i obstawiaj razem z nami – dojdzie do rozwodu, czy nie?

Wyraź swoje oburzenie