[PRZECIEK] Ryszard P. największym beneficjentem reprywatyzacji? Zarobił ponad 6 mld PLN!

Obrotny polityk sprywatyzował stację TVN! Cały Ryszard, całą dobę.

rysiek-tvn2

FACEBOOK TO OCENZUROWAŁ! Post został dwukrotnie usunięty przez administrację bez ostrzeżenia ani powiadomienia. Prosimy o udostępnianie informacji wbrew ich wybiórczej, probanksterskiej cenzurze.


To już pewne! Ryszard P. jest bezapelacyjnie największym wygranym afery reprywatyzacyjnej. Nasze źródła donoszą, że zapobiegliwy polityk skrupulatnie planował swoje działania na kilka lat do przodu. Nie tylko przejął najdroższą nieruchomość w Warszawie, ale teraz ma szansę także zostać prezydentem miasta.

Jak doszło do reprywatyzacji TVN? Biznesmen Ryszard P. sobie tylko znanym sposobem przewidział przyszły upadek Cesarz Warszawy Hanny I i nabył przedwojenne roszczenia do stacji od starego UB-eka. Następnie używając rozległych koneksji i wrodzonej elokwencji doprowadził do jej przejęcia, aby po całej operacji zamieszkać w budynku przy ul. Wiertniczej 166.

Z dniem wycofania akcji spółki TVN z pislamskiej GPW, była ona warta sporo ponad 6 miliardów złotych! Oznacza to, że Ryszard P. dzięki swoim układom nabył nieruchomość prawie 40 razy droższą niż słynna działka przy dawnej Chmielnej 70!

tvn-6-mld-pln
(żródło: http://biznes.onet.pl/gielda/profile/akcje/tvn,101,0,4866,profile-spolka.html)

Oto cały sekret gorliwego zaangażowania Ryszarda P. w wyjaśnianie afery reprywatyzacyjnej, oraz tego, że z tej telewizji praktycznie nie wychodzi – on jest po prostu u siebie.

ZOBACZ JAK MIESZKA RYSZARD! DZIŚ WIECZOREM W MTV CRIBS – NA ŻYWO Z ULICY WIERTNICZEJ W WARSZAWIE


 
Jak się mieszka Ryśkowi w jego Nowoczesnym lokum? Polub profil Ryszard Swetru na Facebooku i bądź na bieżąco z najnowszymi ploteczkami.
 
ryszard-petru-jest-wlascicielem-3-mieszkan-mieszka-w-telewizji
 

Wyraź swoje oburzenie