[PILNE] Niemiecki portal propagandowy grozi rewolucją! Zamach stanu już we wrześniu?

Rozpoczęły się manewry homobojówek w Brukseli. Ryszard P. przejmie władzę?

ryszard-petru-protest-rewolucja

Niemiecki portal propagandowy ŁONET.PL, dostępny także w języku polskim, ponawia pogróżki o rychłym przeprowadzeniu rewolucji. Autor komunikatu stawia liderom Państwa Pislamskiego twarde warunki i zapowiada ofensywę w celu przywrócenia demokracji absolutnej jako oficjalnego ustroju w naszym kraju.

Portal zapowiedział zaprowadzenie w Polsce, rękami lidera Ryszarda P., tak zwanego „Nowego Ładu”. Wśród najnowszych żądań wysuwanych wobec Kaczystów wymienia się m. in. przejście naczelnika Jarosława na emeryturę, ustanowienie „Dekalogu Nowoczesnej” jako nadrzędnego źródła prawa oraz uchwalenie kultu Matki Boskiej Pieniężnej jako oficjalnej religii państwowej.

ryszard-petru-nowy-lad-rewolucja
Źródło – http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/nowoczesna-oglasza-wlasny-dekalog/4fxr4x

Inne zagraniczne medium nadawczo-odbiorcze, stacja TV.N24, informuje, że pozytywnie odebranym gestem dobrej woli ze strony Polaków byłoby spełnienie najskrytszego marzenia Ryszarda P. – mianowanie go premierem.
Wicepremierami (wicepremierczyniami?) miałyby zostać prominentne posłanki partii .N – Hennig, Lieder, Lubnauer, Scheuring und Schmidt. Ma to podobno sprawić, że wizerunek Polski za granicą będzie nieskalany, PKB będzie rosło w zawrotnym tempie, a winy Polaków za zbrodnie i zniszczenia z czasów II wojny światowej i komunistycznej okupacji zostaną przebaczone.

Najbliższa okazja do przeprowadzenia puczu i wprowadzenia „Nowego Ładu” nadarzy już 24 września w Warszawie podczas marszu organizowanego przez oddziały Ryszarda P. Od naszych zagranicznych korespondentów otrzymujemy informacje o manewrach brukselskich homobojówek na niemieckiej granicy, które na podstawie paktu o sąsiedzkiej pomocy mają ponoć wspomóc przywracanie demokracji w Polsce.


Czy demokratyczny lider Ryszard P. spełni swoje marzenie i zostanie premierem? Polub profil fanklubu Ryszarda Swetru na Facebooku i bądź na bieżąco z najnowszymi wieściami z antykaczystowskiego frontu.

Wyraź swoje oburzenie