Partia Ryszarda P. ogłosi STRAJK GŁODOWY? Sprzeciwiają się opodatkowaniu hipermarketów!

Ryszard & Przyjaciele domagają się dopłat do sushi dla posłów!

ryszard-i-przyjaciele-strajk-glodowy-podatek-handlowy2

Ciężkie jest nowoczesne życie ekskluzywnego polskiego posła! Na ostatniej konferencji prasowej posłowie partii Ryszarda P. wpadli w rozpacz nad cenami żywności. O ich wzrost oskarżają nieludzką i zaborczą politykę Pisbollahu. Pomimo tego że podatek obowiązuje dopiero od 1 września, nie przeszkodziło to posłom .Nowotworowej słusznie oskarżyć Kaczystów o wzrost cen w okresie lipca-sierpnia.

Od jednego z prominentnych działaczy partii Ryszarda P. dowiedzieliśmy się, że posłowie najbardziej pracowitej partii w sejmie zamierzają ogłosić strajk głodowy! Pomimo deklarowanego liberalizmu gospodarczego, po objęciu władzy będą dążyli do ustawowego ustalenia cen kawioru, sushi, ośmiorniczek i innych luksusowych owoców morza. Zawód posła nie jest zbyt dobrze opłacaną profesją w Polsce, a kolejne podwyżki cen żywności tylko pogarszają status tej grupy zawodowej.

HIT INTERNETU! ZOBACZ PRELUDIUM DO OGŁOSZENIA STRAJKU POSŁÓW

 

Na koniec cytat samego lidera wszystkich liderów:

Podwyżka cen podstawowych produktów spożywczych jest skandaliczna. (…) Kaczor puści nas z torbami!

– stwierdził wychudzony Riczard.

Co o tym myślicie? Ile godzin głodówki wytrzyma uciskany obrońca demokracji? Obserwuj profil Ryszard Swetru na Facebooku i daj nam znać jeśli zauważysz Ryśka jak wpieprza langustę na parkingu TVN.

Wyraź swoje oburzenie