[KOMPROMITACJA] Partia bankiera Ryszarda P. BANKRUTUJE! Jerzy Soros przestaje inwestować w leszcza?

.Nowotworowej nie zgadza się hajs? Zbierają na tacę od Polaków!

nowoczesna-ryszard-petru-zbiera-10zl

Naczelny polski bankster ogłosił właśnie na swoim Facebooku nową akcję. Domaga się od swoich wyznawców ograniczenia picia kawy i wpłacenia 10zł na walkę z PISBOLLAHEM. Czy wycofanie wsparcia przez filantropa Jurka Sorosa jest pokłosiem naszych doniesień o żółtych papierach Ryszarda P.?

Pan Ryszard P. jest niewątpliwie człowiekiem z misją, zdeterminowanym, a do tego zabójczo skutecznym i szybkim jak błyskawica. W imieniu europejskich bankierów miał doprowadzić do bankructwa Polski, ale zanim to zrobił, doprowadził do bankructwa swojej .Nowotworowej partii. Jeśli ktokolwiek miał wątpliwości co do jego kompetencji, tym działaniem definitywnie pokazał na co go stać. Czy to genialny plan Ryszarda P., czy tylko wrodzona skłonność do myślenia dopiero po tym, jak się zrobiło? Życie pokaże.

Zapraszamy do wzięcia udziału w nowej, oddolnej akcji społecznej organizowanej przez partię .N – Daj dychę na (agresywną) Mychę. Niech trwa kabaret!

ZOBACZ FILM PROMOCYJNY

 
Wszyscy uczciwi i zatroskani o los naszej ojczyzny Polacy zadają sobie dziś jedno pytanie. Czy partia wielkiego patrioty i demokraty Ryszarda P. przetrwa trudne czasy pod butem niewysokich Kaczystów? Po zakwestionowaniu sprawozdania finansowego przez reżimową PKW i wycofaniu milionowego wsparcia przez dobroczyńcę Jurka Sorosa, najnowocześniejszej partii w Polsce nie pozostaje wiele opcji. Może powinni… zrabować jakiś bank?

Wpłat na kabaret im. Ryszarda Swetru można dokonywać na poniższe dane. Sam Rysiek zaznacza, że pieniędzmi z 500+ nie gardzi, więc łapówkę od Kaczora także można w całości przeznaczać na ten szczytny cel.

29 1020 1026 0000 1702 0261 4022
Nowoczerska Ryszarda Swetru
Tytuł przelewu: ”Darowizna – Wspieram Kabaret Żydowskiego .Niepokoju”

Chcesz wiedzieć jak sprawa potoczy się dalej? Polub profil naszego fanklubu Ryszarda Swetru na Facebooku i bądź na bieżąco z najnowszymi wieściami z antykaczystowskiego frontu.

Wyraź swoje oburzenie